.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

מה זה חילוץ מתקיעות עסקית?

במילים הכי פשוטות:

זאת תכנית ליווי מדויקת שמבעירה מנועים לעסק שלך כדי שימריא!

יש לך עסק שרוצה לגדול, שהגיע לתקרת הזכוכית שלו?

יכול להיות שזה ממש בהתחלה ומפרנס בקושי

או אולי כבר קיים שנים ועדיין לא מאפשר לך רווחה כלכלית.

זה אומר שיש לך כישורים, יש לך יכולות, יש לך עסק פעיל -

 

אבל - - - 

ואופס...

זה לא עובד. זה תקוע. 

אז תדעי שגם אני הייתי ככה שנים! הייתי עושה דברים "בקטנה", שמעתי, יישמתי ושוב נתקעתי כי לא הבנתי מה היסוד. מה הבסיס? איך לבנות עסק נכון בלי הצורך לתקן כל הזמן? בלי לחשוש מה יהיה מחר? בלי להתפתות אחרי כל ידיעה או הרצאה חדשה?

רציתי ללמוד למה זה ככה ואיך לעשות כדי שיהיה אחרת, אמיתי, לאורך זמן, אז יצאתי לשטח, לבדוק וללמוד...

בשנת ה'תשס"ו סיימתי תואר בהצטיינות במנהל עסקים אבל עדיין לא ידעתי איך לנהל עסק בעצמי ולהרוויח ממנו. המשכתי לתפקיד של ניהול רשת חנויות עם ייצור וייבוא מחו"ל, הייתה לי השקעה גדולה של פתיחת עסק עצמאי עם עובדים וסגירתו, ואחרי שנים של עבודה עם גופים מסחריים כמו קופיקס, ארומה, קסטרו, כפר השעשועים ועוד - עדיין זה לא עבד...

לא הרווחתי מספיק כמו שרציתי למרות שעבדתי קשה. 

אז למדתי והשתלמתי במשך 5 שנים בשיטת ״תעצומות״ - כלים לשינוי בחיים, והתחלתי ליישם בעסק שלי ולעבוד מול בעלי עסקים אחרים.

ואחרי שליוויתי מעל 40 עסקים קמעונאיים בהקמה של 300,000 עד 3 מיליון ש"ח, ועשיתי את זה עם מעל 520 עסקים בתחומי השירות, שרצו להתקדם ולא ידעו איך, גיליתי שיש לכך סיבה. 

התחלתי להבין - 

פיצחתי את התהליך אותו ניסיתי הטמעתי ויישמתי על עצמי!

התחלתי להפיץ את התוכנית בתהליכי עומק וליוויים אישיים 1:1.

בין העסקים היו נשים עם 28,15,7 שנות ותק, או ממש בהתחלה.

לאחר שהן הצליחו, החלטתי לעשות את התוכנית לדבר שכל בעלת

עסק חרדית יכולה ליהנות ממנה:

המנוע הפנימי

 • מה באמת מניע בעלות עסקים?
 • מה הופך עסק רגיל לעסק רווחי מאוד?
 • למה לא מספיק לקבל הוראות חיצוניות ולשמוע שיעורים פעם בשבוע?

התנהלות עם כסף

 • מה הופך עסק אנונימי למותג מוביל ונחשק?
 • מה גורם לעסק שמתגלגל להפוך לעסק שמתפתח?
 • מה גורם לידע להפוך לדרך חיים?

סודות  התודעה

 • מה צריך לעשות כדי שדברים יקרו?
 • איך להתמיד?
 • מה הופך עצמאית שמתגלגלת לבעלת עסק מתקתק?

ארזתי את זה לקורסים שהעברתי בקבוצות פיזיות קטנות
כדי לוודא שאכן מי שעושה את התהליך הזה פורצת קדימה,
ולא חוזרת לעולם להיות מה שהייתה קודם.

וכך נולדה התוכנית שקראתי לה: חילוץ מתקיעות עסקית.

אז מה התכנית הזאת? מה התוכן שלה?

זה בנוי מ6 שלבים:

היסוד - להכיר היטב את עצמך: את הגבולות שלך, הייחודיות שלך , הבידול שלך, מה את מוכנה לתת ומה ממש לא, תודעת מותג דרך מעגל זהב שמפעיל אותך, בניית חוזה נכון.

בינגו! - להכיר בדיוק מיהו הלקוח האידיאלי שלך: מה התנאי לכך שיהיה לקוח? מה מניע אותו? מה מפחיד אותו? היכן הוא נמצא? איך להגיע אליו? מה הוא צריך ומה ההבדל בין קהל יעד ללקוח משלם שממליץ עליך ולא אחד שרק תוקע לך את העסק, הזמן והאנרגיה.

מגש הזהב - רק אחרי שאת יודעת מה נכון לך וברור לך מיהו הלקוח המשלם, המרוצה והמדויק שלך, אנחנו מתחילות לארוז את המוצר או השירות שלך לכדי מוצר סופי שמונגש נכון כך שלא תהיה סיבה לסרב לו.

המגנט - עכשיו ורק עכשיו, אנחנו מתחילות את בניית מערך השיווק המדויק למוצר או לשירות שלך, כדי להיחשף ולהגיע לקהל המדויק לך בצורה יעילה ופשוטה ובמינימום מחיר.

המרה - זהו כנראה הצעד החשוב ביותר: המכירות! נלמד את שיטות המכירה הכי מרוכזות, מתומצתות ומדויקות שאותן אני מיישמת, העובדות שלי, הלקוחות שלי ואני גם מלמדת אותן בצוותי מכירה ומוקדים. אחרי שתלמדי  אותן שיחות המכירה שלך ממירות מתעניינת לרוכשת באופן יעיל. זהו השלב שמגדיל את ההכנסות שלך! גם אם לא תביאי קהל לקוחות חדש אלא רק תדייקי את כישורי המכירה שלך - העסק יוכל להכפיל ולשלש את עצמו בגלל מכירות רבות יותר. פה אגלה לך את כל התהליך שנבנה מעשרות שנות ניסיון ולוקט לכדי תהליכי מכירה שעובדים, תסריטי טיפול בהתנגדויות והתאמה ספיציפית לעסק שלך כדי שתוכלי להעביר את זה גם לעובדות שיש או שיהיו לך.

שורשים - צעד(לא) אחרון ודי - אם כל התהליך נעשה נכון, הכל קורה שוב, מהסוף להתחלה. כלומר: אלו שקנו אצלך הופכים ללקוחות חוזרים, נוצר אצלך מצב של שימור לקוחות ובעזרת תהליכים פשוטים וקצרים הלקוחות יוצאים מרוצים. כאן תלמדי איך לקבל המלצות שיביאו לקוחות נוספים, מה זאת הנעה לפעולה ואיך מוכרים דרכה, תוכלי להגדיל את ליין המוצרים שהלקוחות משתוקקים לקנות וגם... תשתלי סוסים טרויאנים (הכלי הכי עוצמתי להמשכיות העסק).

ואיך לומדים את כל זה? איך התוכנית בנויה?

מדובר במרתון עסקי של 60 יום, שבו את הולכת בצעדים קטנים שמפילים לך שקים של אסימונים. את מיישמת ומתרגלת ואז משמרת את התוצאות כשאני מוודאת שאת מתקדמת ואז מתקדמת עוד ואז... ממשיכה להתקדם

למה זה דומה?

ממש כמו אשה שרוצה לרזות. היא מדברת על זה, קוראת מאמרים ואפילו הולכת לקורס הרזיה. אבל אחרי רצף ארוך של פגישות, היא מתלוננת שעדיין לא רזתה.

למה? כי לא מרזים בפגישות!!! מרזים בין הפגישות!

רק ללמוד תוכן, בלי לבצע את התהליך, הופך אותך לפרופסורית בתחום, אבל לא לבעלת עסק רווחי!

תהליך בלי תוכן מביא אותך להתגלגל, לכבות שריפות, בכל פעם לטפל במה שבוער עכשיו בעסק, מה שמביא לתסכול, תחושת חוסר מסוגלות ובעיקר ראייה לטווח הקצר בלי לראות אופק בהיר לפרנסת הבית.

רק תוכנית
שמשלבת תוכן ותהליך יכולה להביא תוצאות מוכחות! 

איך זה קורה?

יש מנגנון יישום יעיל שפועל בקורסים הכי יוקרתיים בעולם.

בתוכנית 'חילוץ ב60 יום' אני משתמשת בכלים שאספתי ב15 שנות שטח שמביאים תוצאות, לפי השיטה הכי יעילה לשילוב של ידע ויישום, תוכן ותהליך, למידה והטמעה.

מה יקרה אחרי שאת מצטרפת?

* כל שבוע את מקבלת הרצאה שלי בווידאו. אני באה לתת סדנה בסלון הביתי שלך, בלי שתצטרכי לצאת מהבית! ויתרון נוסף: זה שלך לתמיד. תוכלי לצפות בזה שוב לכל החיים.

* את מקבלת את סיכום השיעור בחוברת עם דוגמאות, סיכום ומשימות


* את התרגיל את מגישה באופן אישי במייל ומקבלת עליו משוב מלא ומקיף עם דיוקים וחידודים. מי שחוותה, מבינה את ההבדל בין לימוד כללי למשוב ספציפי שמותאם לעסק שלך, כדי שתבני את המגדל העסקי שלך בצורה נכונה ויציבה. אני דואגת לזה באופן אישי. זה לא קורס כללי, זה קורס שמותאם לפעילות שלך.

ובינתיים...

* פעמיים בשבוע תקבלי ממני "פוש" שהוא תרגיל יישומי במייל: תרגיל ממוקד שמצריך חשיבה, יציאה מאזור נוחות וכל דבר שיגרום לך לזוז בפועל לעבר הגשמת החלום שלך - עסק יציב, יעיל ורווחי ליישום מיידי.

* הפושים האלה גורמים לך להכניס ללו"ז את הנושא של פיתוח עסקי ויישום מיידי - הרכיב הכי חשוב בלו"ז שלך אם את רוצה שהעסק יתקדם. מאסתי מכל הקורסים שאני מלמדת בהם, שבאים פעם בשבוע, שותים קפה ורוגעלך ועד השבוע הבא אף אחד לא רואה אותך ואת.... ממשיכה הלאה עם תחושה כאילו את עושה משהו. לכן היישום בתהליך איתי הוא קריטי, ואני שמה על זה דגש! להוריד לפועל את כל הלימוד, להטמיע וליישם כדי לראות תוצאות.

מה עוד?

עם הכניסה לתוכנית הליווי את מצטרפת ל"כור" -

קבוצה סודית של לבורנטיות מחודדות בה הכל קורה, הכל נשמע ועושים את העבודה בליווי מנטוריות של הקבוצה ברמה יום יומית. כי שמתקדמת כל יום עולות לה שאלות, תהיות, היא צריכה פתרון וסיעור מוחות מיידי, בשביל זה קבוצת המיילים קיימת, והכל בפיקוח וליווי מאמנות.

למה? כי אין כמו חוכמת המונים, כוח של קבוצה ולדעת שתמיד יש צוות שמגיב, עונה, שומע ורואה - אותך!
 

חושבת שסיימתי?

זו התוכנית היחידה שהיא לא רק תוכן -

יש מספיק קורסים שאת לומדת ואז לא יודעת איך ליישם את זה! יש מספיק שיעורים, ספרים, עלונים, הרצאות, וקורסים אינטרנטיים שמקליטים פעם אחת ומשגרים באלף עותקים.... (אחלה מודל כלכלי, חבל שהוא לא עובד כמו שמוכרים..)

מצד שני, התוכנית הזאת היא לא רק תהליך -

יש מספיק קבוצות שנפגשות ואז את רק זורמת עם מה שצץ בעסק ובונה אותו טלאי על טלאי.

התוכנית הזאת היא התהליך המקצועי היחיד לבעלת עסק חרדית שמכוונת למקסימום תוצאות ומותאם בול לצורך, לשפה ולפרקטיקה בשטח, בנוי כמו מגדל שלב אחרי שלב.

את מקבלת תוכנית
ברורה לזמן קצוב, עם תהליכים בדוקים ומנוסים ששמים את העסק שלך ב60 יום על מסלול ההמראה. ככה בונים את העסק שלך בצורה חזקה ויציבה, עם חזון בהיר, השבחת יכולות וכישורי מכירה, ועוצמות לצאת וליישם, במקום תוכניות מגירה שמשלמים עליהם זמן וכסף.

ואם לא די בזה -

כדי לוודא שלא תישאר לך ברירה חוץ מלהצליח...

הוספתי כמה בונוסים.

הם לא רק תומכים בתוכנית אלא מחזקים את ההצלחה שלך

ומהווים
תוכנית בפני עצמה

הרצאת ״האומץ להיות מותג״ - הרצאה שנמסרה בכנס נשות עסקים מטעם עירית בני ברק- כל הסודות איך להתנהג כמותג - ולהרוויח. 

שווי הבונוס 59 ש"ח.

כדי שלא תמציאי את הגלגל ולא תהיי שפן ניסיונות (כל ניסיון שווה הרבה כסף...) הכנתי לך את הסוד של אנשי השיווק - כספת הרעיונות השיווקיים - בנק של 98 רעיונות לקידומי מכירות שהצליחו בכל הזמנים מחולק לקטגוריות. אם יש לך ״יובש״, את פשוט פותחת ומיישמת רעיון משם. שווי הבונוס 100 ש"ח.

״סוד שיתופי הפעולה״ - תוכנית מלאה של שיתופי פעולה כולל נוסחים ברורים לניסוח מיילים, סוגים והוצאה לאור של שיתופי פעולה במספרים גדולים. שווי הבונוס 150 ש"ח.

בין אם את מפרסמת ומשווקת בדיגיטל כמו מיילים, ווטסאפ ואתר אינטרנט או עושה זאת בדרך המסורתית של מודעות בעיתון, שלטי רחוב, קטלוג, שת"פ או כל דרך אחרת - את חייבת לדעת איך כותבים כותרות למודעות. כותרת היא מידע קצר וממוקד והיא המפתח לכך שימשיכו לקרוא ולהתעניין בהצעה שלך. לכן הכנתי למשתתפות הקורס מדריך מקיף שמסביר את הכללים לבניית כותרת ממירה! כולל 29 תבניות לכותרות מנצחות כך שבפעם הבאה רק נותר לך לבחור, להשלים ולצאת עם כותרת שתמשוך את תשומת הלב של הלקוחות שלך. שווי הבונוס 180 ש"ח.

וכדי לוודא שאת נמצאת בקבוצה מנצחת, את מקבלת מתנה מיוחדת במינה - בוקר עסקי איתי, ועם כל הקבוצה והצוות. יש פרקטיקות עסקיות שחייבים לעשות בקבוצה, ולכן אני מקיימת לקבוצה הסגורה בוקר פעילות מלא, עם ארוחת בוקר מפנקת והרבה תובנות.

בונוס בשווי 600 ש"ח.

בגלל שבאמצע יש חגים, החלטתי לתת לך מפגש ״בום״ - מפגש ״בום״ בוקר עסקי ממוקד שיווק ומכירות. מיד לאחר החגים, כחודש אחרי סיום התוכנית כדי לוודא שכל מה שלמדת את מיישמת, מרעננת ומדייקת. במפגש הזה מוכרים בפועל! לידי! עם הנחיה מה לעשות!

בונוס בשווי 600 ש"ח.

כדי לדייק כל אחת באופן אישי נעשה שיחה אחד על אחד שבו אני מחדדת, מבודדת ומנתחת בלייזר את הפעילות שלך בה אני ממוקדת 100 אחוז בך. זה לוקח את הדבר הכי יקר שיש לי - הזמן שלי - אבל קריטי מבחינתי שתצליחי.

שווי הבונוס 850 ש״ח.

ו...רק 4 הנרשמות הראשונות יקבלו גם מפגש אישי.

תסריט המכירה שממיר עבורי יותר מ67%! זהו אולי מסמך המכירה החשוב ביותר בעסק. תהליך מובנה עם שאלות, תהליכי מכירה, טיפול בהתנגדויות. מסמך שכל חברה מחזיקה ובונה עם מקצועני שיווק. ואת? מקבלת את תסריט המכירה שלי שאיתו עובד הצוות שלי.

שווי הבונוס 1,300 ש"ח.

קבוצת ליווי לשנה! אחרי שסיימת את התוכנית, תרגישי שיצאת ממערה. כל התמונה בהירה בפניך. אבל כדי להמשיך ולהתמיד חייבים קבוצה. לכן בסיום התהליך את ממשיכה לפורום עם שאר הכורים בו יעלו מקצועני שיווק. בונוס בשווי 3,000 ש"ח.

במילים אחרות, אם תשתמשי רק בבונוסים בשווי 6,839 ₪ ותיישמי רק אותם כבר הרווחת פריצה עסקית משמעותית, עוד לפני שלמדת משהו מהקורס... 

אחרי שישים יום בתוכנית:

 • יש לך בידיים את כל המפתחות והכלים שמכריחים את העסק שלך להיות בריא ורווחי.
 • את יודעת איך להתנהל נכון מול לקוחות, לגבות בקלות את הסכום שמגיע לך ולא להתנצל על זה.
 • את מותג בתחומך ולא אחת שנגררת אחרי הלקוחות.
 • את יודעת למגנט לקוחות במקום לרדוף אחריהם.
 • יש לך רוגע בעסק. הוא הכלי שלך לפרנסה במקום להיות ילד בעייתי ששואב ממך את כל הכוח ולא מביא תוצאות.
 • את כבר לא צריכה בכל פעם לנסות שיטות חדשות ולקוות שיניבו לך תוצאות. העסק שלך מתנהל בביטחון כלכלי.

למי זה לא מתאים?

- התוכנית היא יישומית! אם את רוצה רק ללמוד עוד גישה או עוד שיטה וחושבת שזה מה שמביא תוצאות, אל תירשמי. 

- הדבר שהכי חשוב לי זה שתראי תוצאות! ולעיתים את הולכת לקבל ״זאפטות״ ממני ומהצוות כי אנחנו רואות את הדברים מבחוץ בעין מקצועית, לכן אם את לא בנויה להארות או במילים לא coachabe, אל תירשמי.

- אם מעולם לא היה לך לקוח משלם, את לא סגורה על עצמך מה את רוצה לעשות, ורק קוסם לך הרעיון של להיות עצמאית, זו לא תוכנית בשבילך. היא קצרה, ממוקדת, תהליכית ויישומית וחייבים חומר גלם לעבוד איתו. חבל שיעברו 60 יום ואת עדיין תהיי באמצע חיפוש עצמי, קחי יועצת תעסוקתית טובה, עדיף שתעשי כמה מהלכים קודם, תגששי, ואז תבואי.

למי זה בול מתאים?

אם יש לך לקוחות אבל את עדיין מנסה להגיע למצב שהעסק רווחי באמת או אם את רוצה לנהל את העסק ולא להזדנב אחריו ולשלם ביוקר על טעויות - זה בדיוק בשבילך.

התוכנית "חילוץ ב60 יום" נבנתה כדי לצאת מהמצב המתסכל של רווחים מדשדשים וטביעה בים המטלות של העסק, והמטרה שלה היא להגדיל הכנסות וליהנות ממה שאת עושה בלי להתנצל ובלי להתקפל.

וכמה זה עולה?

תראי, חשוב לי שיהיה ברור לך דבר אחד: ללמוד את כל הנושאים האלה בצורה של אחד על אחד, לוקח לפחות 3 חודשים של ליווי מלא. זה לא תהליך זול. ההשקעה בליווי אישי שלי היא 20,000 + מע"מ, בלי הבונוסים שהוספתי כאן.

אבל -

ראיתי כמה תועלת התכנית מביאה ומה השינויים שנשים עושות בתקופה קצרה בזכותה. וזה באמצעות לימוד כלים פשוטים ויישום שלהם וכמובן מאמנת שדוחפת אותן קדימה ובוחנת את התוצאות, מהדקת, מדייקת ומפתחת ביחד כישורי התמדה. ואז הבנתי שאני רוצה להגיע ליותר נשים ולהנגיש את התוכנית הזאת לכל בעלת עסק שרוצה לגדול.

לכן...

אני מציעה לך אותה במחיר של 6450 בסך הכל!

ניתן לפרוס עד 12 תשלומים בהתאם לצרכי הבית שלך.

כל העסקאות שיבוצעו דרכנו כפופות לנוסח היתר עסקה המובא בספר "ריבית - הלכה למעשה, ברית פנחס" (הרב פנחס וינד)

מחזור 10 נפתח להרשמה

לבדיקת התאמה ובירורים השאירי פרטים כאן.

ולמה המחיר הזה?

הסיבה שאני מוכרת את זה ב- 6,450 ₪ במקום במחיר המלא של מעל 25,000 ש״ח, היא כדי לאפשר לכמה שיותר נשים חרדיות להפסיק לפקפק ביכולת להרוויח היטב מהכישורים והיכולות שלהן, ולהתפרנס מתוך שפע, בתהליך שממוקד ביישום מיידי.

אשה שעובדת נכון, מתוך סיפוק, ממוקדת בחוזקות שלה ובתהליך של התחייבות ועשייה, היא כמו ספירלה שעולה מעלה-מעלה וזה משפיע על כל המערכות בבית ובחיים.

הרי בינינו, אם תלמדי אחת ולתמיד את היסודות שמאפשרים את ההצלחה, אז את ודאי מחזירה לעצמך לפחות 538 ₪ בחודש בס״ד!

החלטתי להיות נועזת ולתת גם ביטוח...

היות שאני כל כך בטוחה בתוכנית הזו, ואני רואה כמה בעלות עסק פרצו קדימה בזכותה, ואיך זה קידם אותן לעבר הגשמת החלום לפרנס בית יהודי בכבוד בעזרת הכישורים שלהן - החלטתי להיות נועזת ולתת לך ביטוח על ההשקעה שלך!

קבלי את ההתחייבות שלי:

אני מוכנה להחזיר לך את כל הכסף! הכל.

החזר מלא למי שבתום ה60 יום אינה מרוצה.

בתנאי ש:

את צופה בכל הקורס, מבצעת את כל שיעורי הבית שלך, עושה את ה"פושים".

אם אחרי זה לא תהיי מרוצה, ולא תרגישי שהתקדמת - אני מחזירה לך את כל הכסף במיידי!

כלומר את נחשפת לכל הפעילות, התכנים, האימון האישי, הקבוצה, המפגשים ואם לא התקדמת- אז הבעיה היא כנראה אצלי ואני מתחייבת להחזיר לך.

ככה זה כשאני אוהבת את מה שאני עושה ומאמינה בזה ב-100%
.

ההצלחה היא עליך, והסיכון הוא 100% עלי.

 

אני מלווה בקורס לצד 2 מנטוריות מובילות בתחומן, כך שיש לך מענה לכל שאלה ולכל התלבטות כל יום בקבוצה הסגורה שלנו!

זהו, מה עוד?

תקראי מה שכתבו נשים שעברו את התהליך:

רוחמי קליין

״תקשיבי, התוכנית הזו מדהימה ומטורפת.
את משהו נדיר יעל, גאון עסקי.
פיצחת נוסחא מושלמת להוביל תהליך בניה עסקית נכון
בתוכנית ברורה, בנויה ומדוייקת
ומשם השמים הם הגבול!

אני בעלת עסק 8 שנים.
וסוף סוף ברור לי מה אני הולכת לעשות בשנים הבאות בצורה מושלמת
נהייתי כל כך ברורה בעצמי שקל לי לגבות כסף, לסגור לקוחות,
להוציא מהכוח אל הפועל את כל היכולות שיש בי.
אני מפוצצת עבודה ב״ה וסוגרת יומן לחורף
רוחמי קליין, ביתר עילית
מרצה לסיפור אישי, ולקראת ניהול עמותה:)

רוחמי - 052-7627541

חני שטראוס

עד שפגשתי את יעל במשך שנים עשיתי הרבה דברים: יועצת זוגית, מסרתי סדנאות, כתבתי מאמרים ועוד ועד, עשיתי הרבה אבל בצורה מבולבלת. אחרי התוכנית, הפכתי למותג מנצח שהולך למטרה אחת ברורה, עם מוצר, משפך וקהל יעד ברור, עם שליחות גדולה שממירה עצמה לכסף.

 

חני שטראוס,

שחרור נשים נשואות מבדידות

054-8481524

נשואה? הורידי לך את שאלון איבחון הקשר הזוגי במתנה!!!

תמר משה

יעל היא ממש שילוב של פסיכולוגית עסקית.

הכרתי אותה בשלב די מתסכל בחיים. ידעתי שאני טובה במה שאני עושה וב''ה כולם ניבאו לי גדולות.

שאלה אחת הטרידה אותי: איך, איך למען ה' אחרים ידעו להגיע אלי?

בקורס נחצבתי מחדש, הבנתי איך לתרגם את אהבתי הגדולה ומה שאני יודעת לעשות לפעולות, ליצירתיות, לכתיבה מקצועית ולגדילה אינסופית.

דרך יעל פתאום הפכתי למוכרת ונגישה לקהל היעד שלי, בדרכים ובקצב שהתאימו לי.

במקום לשבת ולחלום על מה שיום אחד אולי יקרה, אני עושה את מה שאני אוהבת בצורה כל כך חדה ומדויקת.

היא אלופה בזיהוי את הפחדים, העכבות וההקטנה שלנו את עצמינו, לסלק אותם במיומנות ו...להתחיל לגדול ובגדול, לקחת את עצמנו בידיים וללמוד לעוף לבד.

היא חדה וממוקדת, עם יכולת לראות כל עסק (ולא משנה מהו!), לתת לו את ה''פוש'' הזה ולגרום לו לזנק.

 

תמר משה
פסיכולוגית קלינית מתמחה בשיפור מערכות יחסים

052-7161339

אסתי שובקס

יעל היקרה!
וכמובן המנטוריות האלופות,
את המייל הזה הייתי צריכה לשלוח כבר מזמן,
אבל באשמתך או אולי בזכותך, יעל לא הגעתי לזה...
התחלתי את הקורס לפני כחצי שנה מתקנת פאות,
והיום אני מיני יצרנית וסופר מתקנת.
מרגישה שנהייתי מגנט פאות.
כשהתקנתי מתלים לפאות לא רציתי להתקין יותר מידי כדי שלא יעמוד ריק,
והיום תמיד מתגלגלות על השולחן עוד כמה שאין להם מתלה.
יעל,
נתת לי המון ביטחון ואומץ לשווק את עצמי ואת מה שאני יכולה לתת,
הזרמת לי המון אנרגיות חדשות לעסק, הרבה תובנות בכל מה שקשור להתנהלות עסקית.
ב"ה הכפלתי את הרווחים שלי (בינתיים)
מתנצלת שאני שולחת רק עכשיו,
לקח לי קצת זמן להטמיע את התהליך בעצמי ובעסק שלי,
לכן התוצאות הגיעו מעט אחרי הקורס.
את משימת הלייזר שלי לקורס כבשתי בגדול ועכשיו אני בדרך לפסגה הבאה...
המון תודות
ותמשיכי הלאה לעזור לנשים לגדול.

אסתי שובקס, חידוש פאות

ימימה ביסמוט

הקורס פנטסטי!!!

אין מילים.

יעל מדהימה במקצועיות שלה, היא דוחפת ודוחפת ולא מניחה לך

עד שיש תוצאות!

בזכות הקורס שלה, שיניתי מהותית את כל נושא התמחור וההכנסות בעסק

והיום יש לי ברוך ה' הכנסה בסיסית קבועה, במקום פרוייקטים חד פעמיים.

זה אחד הקורסים הכי מעולים בארץ.

מילה של ימימה...

 

ימימה ביסמוט, כתיבה כריזמטית לעסקים

רחל מנת

יעל יקרה.

את זוכרת איך הגעתי אליך לפני מספר חודשים?

אני אזכיר לך: אמנית, מרחפת שהידע והדברים שפיתחה רחבים מאד , יש לה המון מה להציע.

ו.... יושבת המון בבית. לא ידעתי איך להביא אנשים אלי ולא איך להגיע לאנשים.

כמו הרבה אמנים, האמנתי לסטיגמה שאמנים רעבים ללחם.

קודם כל יעל ניפצת לי את המשפט הזה, מחית בתוקף והכרחת אותי להאמין

שגם אמן יכול להתפרנס בכבוד אם ידע איך.

 

החומר שלך, השיעורים, התרגילים והמשוב מהצוות כזה חזק

שכעת כל השיטה מובנית בי כל כך עמוק, אני פשוט פועלת נכון. אוטומטית.

 

עכשיו הדרך סלולה: אני ממוקדת מאד, יש לי מותג: 'מ4 קירות לבית' הלבשת קירות להוסטלים.

יש לי מוצר ארוז ומתומחר נכון. ואני יודעת בדיוק מי קהל היעד שלי ואיך להגיע אליו,

איך למכור ומה להשאיר מאחורי כדי שהלקוח ישאר איתי הלאה.

 

היום אני עובדת בלי הפסקה. מסרבת לפניות... ויכולה לבחור את אלו שאני אוהבת.

בינתיים אני מפתחת עוד את סדנאות הציור שלי לנשים ונערות.

מהדחיפה שלך אני נכנסת גם ללמד בסמינרים השנה!

 

זוכרת שדחפת אותי להיענות להצעה של היריד בסמינר, פעלתי לפי מה שהצוות וה׳כור׳ החם הנחה אותי

וידעתי איך לעבוד: מיתגתי את עצמי כמו שצריך,

הגעתי מוכנה ובטוחה עם דוכן מושקע ומרשים ועכשיו אני יושבת אחרי היריד עם 170 לידים!

 

אני פוגשת בעלות עסקים וכל כך חומלת עליהן, כי בלי שיטה וידע כל כך קשה ומתסכל.

הייתי בערפל הזה עד לא מזמן, ועכשיו היעדים ברורים והדרך נהירה.

ההכנסות שלי גדלו באופן ניכר ועוד יותר מזה, הן יציבות.

אני לא יושבת בבית ומחכה לנס: שמשהוא ייזכר בי ויזמין.

אני יוזמת ופועלת, ממוקד, כמו לייזר!

 

אני ממליצה בכל לב, לכל בעלת עסק שמרגישה תקועה.

הקורס הזה שווה זהב. והכרחי.

 

תצליחי יעל. שהשם יברך אותך.

 

רחלי מנת

rachelmenat@gmail.com

052-7629654

יהודית אוסטרן

״עד התוכנית הייתי סוגרת עסקה אחת על כל 10 שיחות

היום אני סוגרת 9 מתוך 10!״

 

יהודית אוסטרן, הפקות במה ורעיונאית

אסנת וחניש

״יעל איזה כיף!

מעדכנת אותך שמסיום התוכנית,

יש לי סדרת מוצרים שמציפים את שוק הגננות בדיוק בצורה ובדרך שהן רוצות,

המותג שלי נותן מענה לאורך כל השנה ולא רק מוצרים בודדים,

יש לי ערוצי הפצה ברורים וסופר ממוקדים ורווחיים,

וגם קהל חדש.

לא להאמין שלפני כמה חודשים אמרו לי מסביב - זה לא מתרומם אז תפסיקי להשקיע...
הקורס שלך ייחודי ומבריק.

נותן כלים סופר ממוקדים מהשטח.

התרגילים מתכנתים את המוח מחדש...ונותנים תוצאות. בס"ד!
תודה יעל, על הכל!״

 

אסנת וחניש,

למדן בגן

עלקי גרינבוים

לקוחה פוטנציאלית של יעל ?

חייבת לשתף אותך!


הצטרפתי לכור החמישי כשמערכת שעות העבודה שלי היתה עמוסה מאד,

ראיתי את ההכנסות אבל הן היו מקבילות לשעות העבודה שרציתי לצמצמם,

הייתי בעמדת מתלבטת גם לגבי צעדי ההתפתחות הבאים ומאד רציתי להנגיש את מחיר המוצרים שלי ללקוחות בלי להפסיד מזה בעצמי.


עם הכר הנרחב של הרצונות פניתי אליה והצטרפתי,

לא היה לי מרווח נשימה ליישם, הייתי ע מ ו סססה....


אח"כ ילדתי בשעה טובה ובין לבין עבדתי קששה להיות בכור ההיתוך ולנתח באמת את מה שקורה בעסק.


יעל המקסימה והמנטוריות המדוייקות גרמו לי להיפרד (כמעט בדמעות...:) ממוצר שרציתי לפתח ללא רווחיות וכוונו אותי לארוז את החומר הקיים באריזה משתלמת עבורי ועבור הלקוחות.....


אני עכשיו פחות משנה לאחר ההצטרפות, כשאני לוקחת בחשבון סה"כ של חצי שנה של עבודה בפועל לפי התכנית,

היום בדקתי את המאזן ונדהמתי:

ב"ה מערכת השעות שלי עם מרחבי נשימה משמעותיים וההכנסות ב"ה גדולות ממה שהיו אי פעם.

גם בפן המעשי אני מוצאת את עצמי עובדת בצורה שאני אוהבת, משקיעה במקומות הנכונים ומלאת סיפוק.

החומרים של יעל שמורים ומלווים כל התפתחות...


יעל, תודותי!


ממליצה בחום ........


עלקי גרינבוים

מנהלת מדרגה -פתוח כשורי למידה

מחממים מנוע להצלחה.

מה קולגות בתחום אומרים עלי?

צבי סילבר

במסגרת השירות שאני מעניק ללקוחותיי במגזר העסקי, אני מתמקד באבחון האתגר שאיתו מתמודד בעל העסק, ובדרך כלל מדובר על הכנסות מעטות מול ההוצאות המרובות, ואז כמו תסריט ברור...

הדיון מה עושים כדי להגדיל את המכירות בעסק כל כך מאיים על בעל העסק, עד כדי ניסיונות נואשים להסיט את הנושא על אף שמדובר במהות של העסק.

תמיד חיפשתי את איש המקצוע שיוכל ללוות את בעל העסק עם עצות טובות והכנת תכנית עבודה שתתמקד בדיוק בנקודה הזו: הנקודות שבהם נשתנה והנקודות שנשנה כדי שהמדדים החיוביים של העסק יתחילו לנוע כלפי מעלה.

איש המקצוע שחיפשתי היה צריך לענות על 3 קריטריונים:

· ניסיון מוכח ברעיונות להגדלת הכנסות ומכירות

· יצירתי ברעיונות להגדלת הכנסות ומכירות פשוטים בעלות מינימלית

· יכולת לנהל תכנית ותהליך קצרי זמןלא התייאשתי עד שמצאתי את יעל פיינגולד.

לפרטים נוספים - פנו אליי.

 

הרב צבי סילבר,

יועץ בכיר לכלכלת הבית והעסק

ענבר אור

יעל היא יועצת עסקית מסוג אחר. להרבה יועצים יש את הכלים לשיווק ומכירות, ניהול נכון וכולי...

אבל ליעל יש מלבד הכלים האלה, גם את הכלים לנשמה.

היא יודעת לזהות את המקום המדויק שבו בעל העסק תקוע (והרבה פעמים זה כלל לא קשור בעולם העסקי אלא הרגשי).

ונותנת פתרון ממוקד וליווי יד ביד עד להצלחה בע"ה.

היא מקצועית, יצירתית, מסורה ואכפתית ואני ממליצה עליה בחום ללקוחות שלי שמחפשים תהליך ליווי מלא!

 

ענבר אור,

יועצת תעסוקתית, מנהלת ארגון "יוצאת לאור"

שאלות שאולי את שואלת את עצמך:

 ברצינות, זה המחיר לכל התהליך?

כרגע כן, אבל רק כרגע. המחזור הראשון עלה 4700, ומאז זה רק עולה, כי גם התועלת בתוכנית, התוספות שנוספות והעטיפה הכוללת שהתוכנית נותנת הולכות ועולות. זה להיות איתך לאורך כל הדרך באופן אישי. ולתוצאות יש מחיר.

 האם זה בטוח לשלם דרך האשראי באינטרנט?

ברור, אין יותר בטוח מזה. התשלום מעובד על ידי מערכת סליקת אשראי שהרבה יותר מאובטחת ובטוחה מכזאת שנמצאת בחנות או בית עסק, עם מעקב ואסמכתא למייל.

 הערכה אינטרנטית, נכון?

כן, ואת מקבלת גישה להרצאות עם קוד אישי שתקף לכל החיים. אבל חשוב להבין שזה לא רק קורס דיגיטלי שכולל הרצאות אינטרנטיות. מדובר בתוכנית הכוללת ליווי צמוד ומלא של אנשי צוות, מפגש פרונטלי ועוד הרבה מסביב.

 יש לי אינטרנט עם חסימה

אני מציעה מגוון פתרונות לחסומות. תוכלי לקבל את החומרים בג׳מבו, ואם זה לא אפשרי לך, תקבלי ערכה בדיסקים עם שליח, כששאר הפעילות במייל ובטלפון.

 אני רוצה לשלם באשראי. איך אני עושה את זה?

את רושמת פרטים למטה, ועוברת לדף שמאפשר תשלום אחד או 12 תשלומים באתר סליקה מאובטח. את משלמת ומיד מתחילים...

 אין לי אשראי. איך אני יכולה לשלם?

 בקשי ממישהו אחר לשלם עלייך, ותחזירי לו.
אפשרות נוספת היא לקנות כרטיס אשראי נטען (נגיד, דרך דואר ישראל) ולשלם איתו, אפשר גם בהעברה בנקאית - שלחי מייל ל- office.yaelf@gmail.com ותקבלי את פרטי החשבון. מיד עם קבלת האסמכתא, את בפנים.

כמה זמן זה מצריך ממני? 

זה מצריך לקבוע פעם בשבוע זמן שקט ממש כמו שהולכים ללמוד, רק הפעם זה בזמן שנוח לך, מהבית, בערך 3 שעות, נגיד כל שלישי בערב או רביעי בוקר מתי שיש לך מקום בלו״ז לחודשיים הקרובים. חוץ מזה בימי ראשון ורביעי יש משימה קצרה וממוקדת של כרבע שעה. בין לבין את בוחרת כמה להיות פעילה בקבוצה. מנסיון ארוך, ב״כור״ - הקבוצה הסגורה שלנו - כורים זהב! מי שניצלה את הפלטפורמה עם מנטוריות יום יומיות, התקדמה בצורה בלתי רגילה בס״ד.

מה אם יש חגים באמצע? פורים? פסח?

התוכנית מסתיימת עד החג ודווקא בגלל זה נתתי מפגש שלם נוסף, מפגש ״בום״, אחרי החגים, כדי שתחזרי לשגרה בעשיה ופעילות פוריה בלי צורך להקים את עצמך ולחשוב מה עכשיו כמו שקורה הרבה פעמים אחרי חגים.. זה היתרון של לעשות את הכל לפני, כדי להתניע בחדות ומיד לעבוד אחרי החגים בזמן שכולם רק מתחילים להתעורר.

 באמת תחזירי לי את הכסף אם לא אהיה מרוצה?

כן. הבטחתי.

אני מתחייבת להצלחה שלך ודורשת ממך רק דבר אחד: שאת תתחייבי להצלחה של עצמך! תעשי את כל המטלות, תגישי אותן ותפעלי. אם עדיין תרגישי שלא התקדמת, אני מחזירה לך את הכסף באותו אופן ששילמת, כך שאין לך פה שום סיכון, רק סיכוי להצליח בגדול. חשוב להבהיר, אני יודעת להזיז הרים, אבל למי שרוצה לזוז. אני לא עובדת במקומך.

תארי לעצמך...

תארי לעצמך איך היית מתקדמת ונהנית היום מעסק רווחי ומפרנס - אם בתהליך הצמיחה היה מישהו שנמצא שם בשבילך. לשאלות שלך, להתלבטויות, לתהיות.

איך חשבון הבנק שלך היה נראה אם היית מתחייבת לפעולות קטנות אבל מתמידה בהן, עושה את מה שמקדם אותך ואחרי שזה מצליח את מתקדמת הלאה.

איך ההרגשה לחזור אחרי יום עבודה מניב לבית תורני בלי טרדות פרנסה ועם תחושת מסוגלות, איתנות, עוצמה, בהירות, מיקוד וחדוות עשייה, התחושות שמביאות למצליחנות.

 אז מה בעצם צריך לעשות כדי להרוויח מעסק שבנוי נכון ויציב ולהפסיק להתניע כל פעם מחדש?

פשוט למלא פרטים כאן למטה.

נפתח רישום מוקדם למחזור 10 לאחרי פסח

להרשמה תכניסי פרטים והצטרפי

כל העסקאות שיבוצעו דרכנו כפופות לנוסח היתר עסקה המובא בספר "ריבית - הלכה למעשה, ברית פנחס"

(הרב פנחס וינד)

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.